A mai magyar nyelv a teremtés nyelve

Vitathatatlan, hogy a mai magyar nyelv a teremtés nyelve.

Húsz éves aprólékos kutatása nyomán kiismert jellemzői, megbonthatatlan egysége, felépítési szerkezete arra enged következtetni, hogy nem emberi tervezés nyomán jött létre.

A nyelv látványleíró képessége, azoknak szavakban megjelenítése szorosan kapcsolódik a mindennapi lét gyakorlati jelenségeihez.

Szavaiban jelen van létünk minden mozdulata, környezetünk minden színe, illata, érzelmeink minden rezdülete.

Minden lény, cselekmény, tárgy, jelenség megnevezése, oda-vissza, hangonként, gyökönként összeforgatva, vagy teljesen átfordítva beszámol annak alapvető jellemzőiről.

Minden általunk használt szerszám megnevezésébe beépíti a vele végezhető cselekmény mozzanatait.

Tökéletes összhangban áll a teremtéselmélettel, a Biblia első könyvének teremtéstörténetével.
Szavai tartalmazzák a növény- és állatvilág, valamint az ember testi szervei létfenntartásának természeti, környezeti körforgás összhang minden vetületét.

Minden nyelvi átforgató tornamutatvány próbáját kiállja.

Kísérletezhet mindenki az általa ismert nyelvekkel, amelyek mind a Bábelnél megtört nyelv szétszórt utódnyelvei. Egyik sem állja ki ezt a próbát, mivel mindannyi hanghiányos, fogyatékos nyelv, s nem birtokolja a kifejezhetőség teljes eszköztárát.

Az ember legfontosabb tulajdonságai, amelyet a szülők a kisgyerektől elvárnak: járni és beszélni megtanuljon, s minden érzékszerve tökéletesen működjön.

E nyelvnek e fő emberi tulajdonság jelenségei, mozzanatai leírásához ezerszámra vannak kifejezései. Oly sok, hogy a bábeli születésű utódnyelveknek talán összesen sincs annyi!

Az, hogy az ember teremtve van, a test tízmilliárdnyi sejti DNS-ben levő hárommilliárd rejtjelű szoftver léte bizonyítja, amely a szakértők szerint a történelem eddigi legjobb szoftvere.

E nyelv, teremtési adomány.